Späť do obchodu SCH25-007_198

Gvašová farba Schmincke Designers Gouache 20 ml

Skladom

Vybrať variant
€9,19
€459,50 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Gvašové farby Schmincke Designers Gouache predstavujú profesionálne umelecké farby od renomovaného výrobcu H. Schmincke & Co. KG. Tento rad ponúka 48 odtieňov v 20 ml balení a vyznačuje sa špičkovou nemeckou kvalitou Series 1. Sú ideálnou voľbou pre umelcov, dizajnérov a ilustrátorov, ktorí hľadajú spoľahlivé krycie farby.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: Designers Gouache
  • Objem: 20 ml
  • Séria: Series 1
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Hmotnosť: 0,049 kg
  • Rozmery: 1,9 × 2,9 × 10,2 cm
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Aká je kvalita farieb Schmincke Designers Gouache? Ide o profesionálnu umeleckú kvalitu spadajúcu do Series 1 od nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG.

Koľko odtieňov ponúka tento produktový rad? Rad Schmincke DESIGNER'S Gouache zahŕňa celkovo 48 odtieňov a veľkostí.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Silikónový olej ARTMIE 20 ml

Silikónový olej ARTMIE 20 ml


2,39 € Jednotková cena 119,50 €/l
ARTMiE

Posledné Videné