Späť do obchodu JOV73812B

Grafitové ceruzky trojhranné JOVI B - 12 ks

€6,59
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Grafitové ceruzky JOVI s tvrdosťou B sú hrubé školské ceruzky navrhnuté špeciálne pre deti od 3 rokov, začínajúcich tvorcov a školákov. Vďaka trojhrannému tvaru tela prirodzene podporujú správny úchop prstov a neodkotúľajú sa zo stola. Mäkšia grafitová tuha B vytvára sýtu a tmavšiu stopu, ktorá je ideálna na prvé kreslenie, skicovanie línií aj písanie na papier.

Parametre produktu

  • Značka: JOVI
  • Typ ceruzky: grafitová, trojhranná, hrubá
  • Tvrdosť tuhy: B (mäkšia, tmavšia stopa)
  • Materiál: extra mäkké drevo pre ľahké strúhanie
  • Obsah balenia: 12 ks (dodávané už ostrúhané)
  • Určenie: pre deti od 3 rokov, škola a kreslenie
  • Certifikácia: EN 71
  • Hmotnosť: 0,135 kg

Využitie a techniky

Ceruzky sa používajú na bežný papier, skicáre aj výkresy na nácvik písania, kresbu línií a plošné tieňovanie. Na zachovanie stability hotovej grafitovej kresby a zabránenie rozmazávaniu uvoľnených častíc sa odporúča výtvarné práce ošetriť záverečným fixatívom.

Často kladené otázky

Sú ceruzky pripravené na okamžité použitie? Áno, každá ceruzka v balení 12 ks je dodávaná už s ostrúhaným hrotom.

Pre aký vek sú tieto trojhranné ceruzky vhodné? Vďaka ergonomickému tvaru a certifikácii EN 71 sú vhodné pre deti už od 3 rokov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné