Späť do obchodu BRU8815KR_8815K1H

Grafitová ceruzka BRUYNZZEL Design


Vybrať variant
€0,75
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Grafitová ceruzka BRUYNZZEL Design v stupni tvrdosti 1B predstavuje spoľahlivý nástroj pre výtvarníkov, dizajnérov aj študentov. Vyznačuje sa kvalitným grafitovým jadrom, ktoré zabezpečuje rovnomerný prenos grafitu a príjemne plynulý ťah pri skicovaní, kreslení i tieňovaní.

Telo ceruzky je vyrobené z cédrového dreva s dvojito lepeným jadrom, čo zaručuje vysokú odolnosť proti lámaniu, bezproblémové strúhanie a jednoduché gumovanie. V rámci uceleného radu BRUYNZZEL pokrývajúceho spektrum od tvrdých stupňov H po mäkké B ju môžete ľahko kombinovať s ďalšími tvrdosťami pre dosiahnutie plného tónového rozsahu.

  • Tvrdosť: 1B (vhodná na kresbu, skicovanie aj tieňovanie)
  • Jadro: kvalitný grafit s rovnomerným ťahom, dvojito lepené
  • Telo: odolné cédrové drevo
  • Vlastnosti: odolná proti lámaniu, ľahko sa strúha a dobre sa gumuje
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné