Späť do obchodu GDN0003690-5

GOLDEN Silkscreen Medium médium na sieťotlač 237 ml

€20,90
€88,19 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Silkscreen Medium je špeciálne akrylové médium určené pre umelcov pracujúcich s akrylom, ktoré upravuje akrylové farby na techniku sieťotlače. Po primiešaní do farby predlžuje jej otvorený čas na site, uľahčuje pretláčanie cez šablónu a efektívne obmedzuje upchávanie sita. Výsledný film je po zaschnutí odolný voči vode a dosahuje archívnu kvalitu.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Typ produktu: médium na sieťotlač
  • Objem: 237 ml
  • Kompatibilita: akrylové farby GOLDEN
  • Vhodné podklady: papier, textil a ďalšie podklady kompatibilné s akrylom
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Médium zmiešajte s akrylovou farbou podľa pomeru výrobcu a tlačte cez sieťotlačovú šablónu na papier, textil alebo iné podklady kompatibilné s akrylom. Počas práce odporúčame sito priebežne čistiť vodou.

Často kladené otázky

Ako toto médium pomáha pri sieťotlači? Predlžuje otvorený čas farby na site a uľahčuje jej pretláčanie cez šablónu, čím zabraňuje predčasnému zasychaniu a upchávaniu sita.

Je výsledná potlač odolná voči vode? Áno, po zaschnutí vytvára médium film, ktorý je odolný voči vode a v archívnej kvalite.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Silikónový olej ARTMIE 20 ml

Silikónový olej ARTMIE 20 ml


2,39 € Jednotková cena 119,50 €/l
ARTMiE

Posledné Videné