Späť do obchodu GDN0003551_5

GOLDEN Sandable Hard Gesso biely akrylový brúsiteľný šeps


Vybrať variant
€25,90
€109,28 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Sandable Hard Gesso je biely akrylový základný náter archívnej kvality, ktorý zasychá do mimoriadne tvrdého a mierne savého povrchu. Je určený pre umelcov pracujúcich s akrylom a olejom, ktorí potrebujú dokonale rovný a hladký podklad dosiahnutý brúsením za sucha i za mokra. Vzhľadom na svoju tvrdosť je určený výhradne na pevné, nepružné podklady a nie je vhodný na napnuté plátno.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Sandable Hard Gesso
  • Typ produktu: brúsiteľný akrylový šeps
  • Farba: biela
  • Vlastnosti: vodou riediteľný za mokra, po zaschnutí vodovzdorný, archívna kvalita, vysoko krycí
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Nanášajte štetcom alebo valčekom vo viacerých vrstvách na pevné a nepružné povrchy. Po zaschnutí prebrúste do požadovanej hladkosti. Vytvára krycí, zrnitý a mierne savý podklad; pri použití pod olejomaľbu sa odporúča aplikovať minimálne tri vrstvy pre spoľahlivú ochranu podkladu.

Často kladené otázky

Môžem tento šeps použiť na napnuté maliarske plátno? Nie, šeps zasychá do veľmi tvrdého povrchu a odporúča sa aplikovať len na pevné a nepružné podklady.

Dá sa šeps brúsiť aj za mokra? Áno, po dôkladnom zaschnutí ho možno brúsiť dohladka nasucho aj za mokra.

Koľko vrstiev je potrebných pod olejomaľbu? Pre olejomaľbu sa odporúča naniesť minimálne tri vrstvy na zabezpečenie dostatočnej ochrany podkladu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné