Späť do obchodu GDN0003020_5

GOLDEN Regular Gel Gloss lesklý akrylový gél


Vybrať variant
€24,50
€103,38 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Regular Gel Gloss je profesionálny akrylový gél s konzistenciou porovnateľnou s farbami Heavy Body, určený pre umelcov tvoriacich na plátno, drevo, papier a iné pevné podklady. Slúži na zväčšenie objemu akrylových farieb a reguláciu ich priehľadnosti bez zmeny hustoty, pričom lesklé vyhotovenie schne do úplne číreho, pružného a vodoodolného filmu. Pri impasto technikách znižuje zmršťovanie hmoty a minimalizuje riziko praskania.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Regular Gel
  • Typ média: akrylový gél
  • Konzistencia: stredne hustá (porovnateľná s Heavy Body)
  • Finiš: lesklý (po zaschnutí číry)
  • Vlastnosti filmu: pružný, vodoodolný, archívna kvalita
  • Riedenie: vodou riediteľný počas práce
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Gél sa nanáša štetcom alebo špachtľou priamo na podklad, prípadne sa primiešava do akrylových farieb GOLDEN na zvýšenie ich objemu, priehľadnosti a vytváranie lazúr. Spoľahlivo udrží mierne štruktúry a stopy maliarskeho nástroja na plátne, papieri či dreve.

Často kladené otázky

Mení Regular Gel hustotu akrylových farieb pri miešaní? Nie, vďaka konzistencii zhodnej s radom Heavy Body zväčšuje objem a upravuje priehľadnosť farby bez zmeny jej pôvodnej hustoty.

Ako schne lesklá verzia tohto gélu? Lesklé vyhotovenie Regular Gel schne do úplne číreho filmu, na rozdiel od matných verzií, ktoré v hrubších vrstvách získavajú mierne mliečny nádych.

Pomáha Regular Gel predchádzať praskaniu pri vrstvení? Áno, pri impasto technikách zabezpečuje nižšie zmršťovanie a znižuje riziko praskania v porovnaní s použitím samotnej farby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné