Späť do obchodu GDN0003530_5

GOLDEN Matte Medium tekuté matné akrylové médium


Vybrať variant
€23,50
€99,16 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Matte Medium je tekuté akrylové médium určené pre umelcov pracujúcich s akrylom, ktorí potrebujú predĺžiť výdatnosť farby a znížiť jej lesk. Vďaka tekutej konzistencii uľahčuje riedenie aj miešanie akrylových farieb a zároveň zvyšuje súdržnosť farebného filmu. Po zaschnutí poskytuje vodoodolný povrch archívnej kvality.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Typ média: tekuté matné akrylové médium
  • Konzistencia: tekutá
  • Vlastnosti: riediteľné vodou počas práce, po zaschnutí vodoodolné, archívna kvalita
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Médium primiešajte priamo do akrylových farieb GOLDEN na zväčšenie ich objemu a zmatnenie, alebo ho naneste samostatne na savý podklad ako takmer číry matný základný náter s jemnou štruktúrou pre lepšiu priľnavosť ďalších vrstiev.

Často kladené otázky

Môže médium zmeniť priehľadnosť farby v hrubšej vrstve? Áno, médium obsahuje jemné matujúce častice, preto v hrubších vrstvách môže získať jemne mliečny nádych.

Dá sa médium riediť vodou? Počas práce je médium vodou riediteľné, no po úplnom zaschnutí sa stáva vodoodolným.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné