Späť do obchodu GDN0003575_5

GOLDEN Light Molding Paste ľahká akrylová modelovacia pasta


Vybrať variant
€22,90
€96,62 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Light Molding Paste je ľahká krycia akrylová modelovacia pasta určená pre umelcov pracujúcich s akrylom, ktorí chcú budovať výrazný objem a hĺbku bez pridania hmotnosti. Vďaka tomu, že je približne o 50 % ľahšia než ostatné modelovacie pasty GOLDEN, predstavuje ideálnu voľbu najmä na rozmernejšie výtvarné diela. Po zaschnutí vytvára pružný, matný a savý povrch archívnej kvality, ktorý perfektne drží stopy nástrojov a slúži ako podklad pod ďalšiu maľbu.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: GOLDEN
  • Názov média: Light Molding Paste
  • Hmotnosť: približne o 50 % ľahšia než bežné modelovacie pasty GOLDEN
  • Vlastnosti po zaschnutí: matný, savý, pružný povrch archívnej kvality
  • Miešateľnosť: tónovateľná a miešateľná s akrylovými farbami GOLDEN
  • Riedenie: vodou riediteľná počas práce
  • Výrobca: Golden Artist Colors, New York
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Pastu nanášajte špachtľou alebo stierkou v požadovanej hrúbke a nechajte dôkladne zaschnúť. Počas tvorby ju možno riediť vodou alebo priamo tónovať a miešať s akrylovými farbami GOLDEN.

Často kladené otázky

Prečo zvoliť Light Molding Paste na veľké formáty? Je približne o polovicu ľahšia než ostatné modelovacie pasty rovnakej značky, takže nevytvára nadmernú záťaž na rozmernejšie plátna a podklady.

Dá sa táto pasta miešať s farbami? Áno, pastu môžete jednoducho miešať a tónovať akrylovými farbami GOLDEN priamo pri práci.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné