Späť do obchodu GDN0000068-0

Sada akrylových farieb Golden High Flow Intro 6 x 30 ml

€56,90
€316,11 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Golden High Flow sada akrylových farieb Intro 6 x 30 ml je profesionálna štartovacia sada tekutých akrylových farieb od tradičného amerického výrobcu GOLDEN. Tieto farby sa vyznačujú atramentovou konzistenciou a vysokou pigmentáciou, vďaka čomu sú určené pre umelcov a pokročilých výtvarníkov na kresbu, písmo, ilustráciu či airbrush. Po zaschnutí vytvárajú vodoodolný povrch a dajú sa voľne miešať medzi sebou aj s inými médiami a gélmi GOLDEN.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Rad: High Flow
  • Typ produktu: Tekuté akrylové farby
  • Obsah balenia: 6 fliaš po 30 ml
  • Konzistencia: Tekutá, podobná atramentu
  • Vlastnosti po zaschnutí: Vodoodolné
  • Krajina pôvodu výrobcu: USA (štát New York)
  • Hmotnosť: 0,29 kg

Použitie a techniky

Farby nanášajte štetcom, redisovým perom, technickým perom alebo airbrushom. Sú ideálne na ilustráciu, kaligrafiu, kresbu a jemné línie, avšak kvôli akrylovému spojivu nie sú vhodné do plniacich pier.

Často kladené otázky

Sú farby GOLDEN High Flow vhodné do klasických plniacich pier? Nie, pre obsah akrylového spojiva nie sú vhodné do plniacich pier.

Možno tieto farby kombinovať s inými produktmi GOLDEN? Áno, jednotlivé odtiene sa dajú vzájomne miešať a sú plne kompatibilné s médiami a gélmi značky GOLDEN.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


12,60 € Jednotková cena 52,50 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,49 € Jednotková cena 60,38 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,49 € Jednotková cena 58,28 €/l
Kompozit
(2)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml


7,49 € Jednotková cena 62,42 €/l
Kompozit
(2)
Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,29 € Jednotková cena 57,17 €/l
Kompozit
(3)

Posledné Videné