Späť do obchodu GDN0000948-0

Sada akrylových farieb Golden High Flow Drawing & Lettering 6 x 30 ml

€68,90
€382,78 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akrylových farieb Golden High Flow Drawing & Lettering 6 x 30 ml je profesionálna zostava tekutých akrylov s atramentovou konzistenciou a vysokou pigmentáciou. Je určená pre umelcov a pokročilých výtvarníkov na kresbu, písmo a tvorbu jemných línií. Farby zaschnú do vodeodolného stavu a možno ich vzájomne miešať aj kombinovať s médiami a gélmi GOLDEN.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Rad: High Flow
  • Obsah balenia: 6 fliaš po 30 ml
  • Konzistencia: tekutá, atramentová
  • Vlastnosti: vysoká pigmentácia, po zaschnutí vodeodolné
  • Výrobca: Golden Artist Colors, New York, USA
  • Hmotnosť: 0,29 kg

Použitie a techniky

Farby sú vhodné na ilustráciu, kresbu a kaligrafiu. Možno ich nanášať štetcom, redisovým perom, airbrushom alebo technickým perom. Pre obsah akrylového spojiva nie sú vhodné do plniacich pier.

Často kladené otázky

Môžem tieto farby použiť do plniacich pier? Nie, pre obsah akrylového spojiva nie sú farby vhodné do klasických plniacich pier.

Sú farby po zaschnutí odolné voči vode? Áno, akrylové farby GOLDEN High Flow sú po zaschnutí vodeodolné.

Dajú sa farby kombinovať s inými produktmi GOLDEN? Áno, odtiene sa dajú navzájom miešať a sú plne kompatibilné s médiami a gélmi značky GOLDEN.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


12,60 € Jednotková cena 52,50 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,49 € Jednotková cena 60,38 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,49 € Jednotková cena 58,28 €/l
Kompozit
(2)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml


7,49 € Jednotková cena 62,42 €/l
Kompozit
(2)
Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,29 € Jednotková cena 57,17 €/l
Kompozit
(3)

Posledné Videné