Späť do obchodu GDN0000924-0

Sada akrylových farieb GOLDEN Heavy Body Mixing 12 x 22 ml

€94,90
€359,47 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Heavy Body Mixing Set 12 × 22 ml je profesionálna súprava akrylových farieb určená pre umelcov a pokročilých výtvarníkov na začiatok alebo rozšírenie palety. Farby sa vyznačujú hustou, maslovou konzistenciou s vysokým obsahom pigmentu bez plnív, vďaka čomu výborne držia stopu štetca aj špachtle. Súprava je postavená na teplých a studených verziách základných farieb doplnených o médium Gloss Glazing Liquid, čo umožňuje namiešať široké spektrum odtieňov.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: GOLDEN
  • Rad: Heavy Body
  • Objem balenia: 12 túb po 22 ml
  • Obsah súpravy: Benzimidazolone Yellow Light, Benzimidazolone Yellow Medium, Naphthol Red Light, Quinacridone Magenta, Phthalo Blue (Red Shade), Phthalo Blue (Green Shade), Phthalo Green (Blue Shade), Phthalo Green (Yellow Shade), Titan Buff, Raw Umber, Carbon Black, Titanium White a médium Gloss Glazing Liquid
  • Vlastnosti farieb: vodoodolné a pružné po zaschnutí, vysoký obsah pigmentu bez plnív
  • Pôvod: vyrobené v USA (štát New York)

Použitie a techniky

Farby nanášajte štetcom alebo špachtľou priamo z tuby, pričom sú ideálne na techniku impasto. Viskozitu môžete upraviť vodou alebo médiami a gélmi GOLDEN; súprava je vhodná na profesionálnu tvorbu aj na výučbu techniky miešania farieb.

Často kladené otázky

Dajú sa tieto farby kombinovať s inými médiami? Odtiene sa dajú vzájomne miešať a sú plne kompatibilné s médiami a gélmi značky GOLDEN.

Aké vlastnosti majú farby po zaschnutí? Po vyschnutí vytvárajú akrylové farby Heavy Body pružný a vodoodolný povrch.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


12,60 € Jednotková cena 52,50 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,49 € Jednotková cena 60,38 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,49 € Jednotková cena 58,28 €/l
Kompozit
(2)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml


7,49 € Jednotková cena 62,42 €/l
Kompozit
(2)
Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,29 € Jednotková cena 57,17 €/l
Kompozit
(3)

Posledné Videné