Späť do obchodu GDN0000075-0

Sada akrylových farieb GOLDEN Heavy Body Intro 6 x 22 ml

€47,90
€362,88 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Heavy Body Intro Set 6 × 22 ml je profesionálna štartovacia sada akrylových farieb s vyváženým výberom základných odtieňov, určená pre umelcov a pokročilých výtvarníkov. Farby sa vyznačujú hustou, maslovou konzistenciou s vysokým obsahom pigmentu bez pridaných plnív, vďaka čomu perfektne držia stopu štetca aj špachtle. Po zaschnutí vytvárajú pružný a vodoodolný povrch.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Heavy Body
  • Obsah balenia: 6 túb po 22 ml
  • Odtiene v sade: Benzimidazolone Yellow Medium, Naphthol Red Light, Ultramarine Blue, Permanent Green Light, Carbon Black, Titanium White
  • Konzistencia: hustá, maslová
  • Vlastnosti po zaschnutí: vodoodolné, pružné
  • Krajina pôvodu: USA (New York)
  • Hmotnosť: 0,19 kg

Použitie a techniky

Farby sa nanášajú priamo z tuby štetcom alebo maliarskou špachtľou a sú ideálne na techniku impasto, profesionálnu tvorbu aj výučbu techník. Odtiene sa dajú vzájomne miešať a ich viskozitu môžete upraviť pridaním vody alebo gélov a médií GOLDEN.

Často kladené otázky

Dajú sa farby z tejto sady kombinovať s inými médiami? Áno, jednotlivé odtiene môžete ľubovoľne miešať medzi sebou a kombinovať ich s gélmi a médiami značky GOLDEN.

Čím je možné upraviť viskozitu farieb GOLDEN Heavy Body? Viskozitu týchto akrylových farieb upravíte jednoducho pomocou vody alebo pridaním média GOLDEN.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


12,60 € Jednotková cena 52,50 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,49 € Jednotková cena 60,38 €/l
Kompozit
(3)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,49 € Jednotková cena 58,28 €/l
Kompozit
(2)
Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml

Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 6x20 ml


7,49 € Jednotková cena 62,42 €/l
Kompozit
(2)
Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Sada akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,29 € Jednotková cena 57,17 €/l
Kompozit
(3)

Posledné Videné