Späť do obchodu GDN0003110_5

GOLDEN Extra Heavy Molding Paste extra hustá akrylová modelovacia pasta


Vybrať variant
€23,50
€99,16 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Extra Heavy Molding Paste je extra hustá akrylová modelovacia pasta určená pre umelcov pracujúcich s akrylom na vytváranie vysokých štruktúr a reliéfov. Vďaka zmesi s ťažkým gélom mimoriadne dobre drží stopy nástrojov s minimálnym sadaním a je hladšia aj menej savá než bežné pasty. Po zaschnutí zostáva polopriesvitná, pevná a má archívnu kvalitu.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Extra Heavy Molding Paste
  • Forma: pastózna
  • Vlastnosti: vodou riediteľná počas práce, po zaschnutí polopriesvitná a zľahka savá
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Pastu nanášajte špachtľou na pevný podklad vo vrstvách a nechajte dôkladne zaschnúť. Je možné ju miešať a tónovať akrylovými farbami GOLDEN, pričom po vyschnutí sa do nej dá dobre ryť bez vzniku výrazných hrebeňov.

Často kladené otázky

Ako sa pasta správa po vyschnutí? Po zaschnutí je pevná, polopriesvitná (mierne cez ňu presvitá podklad), zľahka savá a vhodná na rytie.

Dá sa pasta miešať s akrylovými farbami? Áno, pasta sa bez problémov mieša a tónuje s akrylovými farbami GOLDEN.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné