Späť do obchodu GDN0003557_5

GOLDEN Crackle Paste krakelovacia akrylová pasta


Vybrať variant
€24,90
€105,06 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Crackle Paste je ľahká krycia akrylová pasta určená pre umelcov pracujúcich s akrylom, ktorá pri zasychaní zámerne vytvára sieť prasklín. Slúži na dosiahnutie zvetraného a popraskaného povrchu pripomínajúceho staré fresky či antické plochy. Výsledkom schnutia je krycí, matný a savý povrch, ktorý je možné ďalej pretierať a tónovať akrylovými farbami.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Crackle Paste
  • Typ média: krycia krakelovacia akrylová pasta
  • Výrobca: Golden Artist Colors, New York
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Pastu nanášajte na pevný, nepružný podklad ošetrený jednou až dvoma vrstvami gessa pre zabezpečenie priľnavosti. Veľkosť a hĺbku prasklín ovplyvňuje hrúbka nánosu — hrubšia vrstva vytvára výraznejšie a hlbšie praskliny. Hmotu môžete pred nanesením zafarbiť akrylom (do cca 10 % objemu farby). Nechajte ju voľne zaschnúť bez umelého urýchľovania a bez pridávania retardéra či iných prísad.

Často kladené otázky

Dá sa pasta zafarbiť ešte pred nanesením? Áno, pastu možno pred aplikáciou premiešať s akrylovou farbou do približne 10 % jej objemu.

Môže sa proces schnutia urýchliť? Nie, pastu je potrebné nechať voľne zaschnúť a nepridávať žiadny retardér ani iné prísady, ktoré by mohli narušiť tvorbu prasklín.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné