Späť do obchodu GDN0003200_5

GOLDEN Coarse Pumice Gel hrubozrnný akrylový pemzový gél


Vybrať variant
€25,50
€107,59 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Coarse Pumice Gel je akrylový gél s hrubšou pemzou, určený pre umelcov pracujúcich s akrylom na pevných nosných plochách. Po zaschnutí vytvára výrazne zrnitý, betónovo pôsobiaci povrch s tvrdou a pevnou štruktúrou. Slúži na tvorbu hrubej textúry a savých podkladov, ktoré možno ďalej tónovať a pretierať akrylovými farbami.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Typ média: akrylový gél s hrubšou pemzou
  • Vlastnosti po zaschnutí: tvrdý, pevný film, vodoodolný, archívna kvalita
  • Miešateľnosť: mieša sa s akrylovými farbami GOLDEN, pretierateľný a tónovateľný akrylom
  • Riedenie: vodou riediteľný počas práce
  • Výrobca: Golden Artist Colors, New York
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Gél nanášajte špachtľou priamo na pevný podklad a nechajte dôkladne zaschnúť. Pre zvýšenie hĺbky textúry možno aplikovať viac vrstiev alebo ho priamo zmiešať s akrylovými farbami GOLDEN.

Často kladené otázky

Aký povrch vytvára tento gél po zaschnutí? Vytvára výrazne zrnitý, betónovo pôsobiaci a savý povrch s tvrdým, pevným a vodoodolným filmom.

Je možné Coarse Pumice Gel miešať s farbami? Áno, gél sa dá priamo miešať s akrylovými farbami GOLDEN, prípadne po zaschnutí tónovať a pretierať akrylom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné