Späť do obchodu GDN0003572_5

Hrubozrnná modelovacia pasta GOLDEN Coarse Molding Paste


Vybrať variant
€23,90
€100,84 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Coarse Molding Paste je krycia akrylová pasta s hrubozrnnou textúrou, určená pre umelcov pracujúcich s akrylom na pevných podkladoch. Vďaka hrubšiemu plnivu vytvára po zaschnutí pevný, výrazne zrnitý a matný povrch, ktorý slúži ako nasiakavý podklad pre ďalšie vrstvy maľby. Výborne drží stopy nástrojov, preto je ideálna na tvorbu hmatateľných reliéfov a krajinných textúr.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Coarse Molding Paste
  • Povrch po zaschnutí: zrnitý, matný, pevný, nasiakavý
  • Vlastnosti: krycia, vodou riediteľná počas práce, archívna kvalita
  • Miešateľnosť: tónovateľná s akrylovými farbami GOLDEN
  • Výrobca: Golden Artist Colors, New York
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Pastu nanášajte špachtľou na pevný podklad a nechajte dôkladne zaschnúť. Môžete ju používať samostatne alebo ju priamo miešať s akrylovými farbami GOLDEN na vytvorenie farebných štruktúr.

Často kladené otázky

Dá sa pasta riediť vodou? Áno, počas práce je pasta vodou riediteľná, no po zaschnutí je pevná a archívnej kvality.

Je možné pastu zafarbiť? Áno, môžete ju miešať s akrylovými farbami GOLDEN na získanie farebných zrnitých zmesí.

Na aké podklady je pasta určená? Odporúča sa nanášať špachtľou na pevné podklady.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné