Späť do obchodu GDN0003555-5

GOLDEN Absorbent Ground savý akrylový podklad 237 ml

€27,50
€116,03 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Absorbent Ground je akrylový podklad určený pre umelcov pracujúcich s akrylom, ktorý po zaschnutí vytvára savý, papierovo matný povrch podobný akvarelovému papieru. Umožňuje používať techniky vodových farieb, tušov a akvarelu na plátne, dreve a ďalších pevných podkladoch. Zaschnutý povrch nasáva vodové médiá, vďaka čomu sa farba dá jednoducho rozmývať, vrstviť aj zmývať, pričom zaisťuje archívnu kvalitu a lepšiu priľnavosť vrstiev.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Názov: Absorbent Ground
  • Objem: 237 ml
  • Typ podkladu: Akrylový savý podklad
  • Vlastnosti: Vodou riediteľný počas práce, po zaschnutí archívnej kvality
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Podklad sa nanáša štetcom alebo valčekom v dvoch až troch tenších vrstvách na povrch vopred pripravený šepsom, pričom každú vrstvu je potrebné nechať zaschnúť. Je ideálny na maľbu akvarelom, tušom a vodovými technikami na plátno a drevo; hotovú akvarelovú maľbu je možné pre vyššiu trvácnosť fixovať.

Často kladené otázky

Na aký základ sa GOLDEN Absorbent Ground nanáša? Nanáša sa na podklad vopred pripravený šepsom v dvoch až troch tenších vrstvách.

Ako sa správajú farby na tomto podklade? Povrch nasáva vodové médiá ako papier, takže farby môžete voľne rozmývať, vrstviť aj zmývať.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Silikónový olej ARTMIE 20 ml

Silikónový olej ARTMIE 20 ml


2,39 € Jednotková cena 119,50 €/l
ARTMiE

Posledné Videné