Späť do obchodu PBO766re_171

Glazúrovacia živica Pebeo Gedeo transparentná

Skladom
(6)

Vybrať variant
€44,90
€149,67 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Glazúrovacia živica Pebeo Gedeo transparentná je kvalitný produkt vhodný pre všetkých milovníkov umeleckých diel. S touto živicou môžete svoje tvorivé nápady pretvoriť na originálne kúsky, ktoré budú žiariť krásou a eleganciou. Dostupná v rôznych objemoch, táto živica poskytuje dokonalú transparentnosť a lesk, čo vašim projektom dodáva štýlový a profesionálny vzhľad. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte skutočné umelecké skvosty s glazúrovacou živicou Pebeo Gedeo transparentnou!

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.6 6 hodnotení

Živica je po vytvrdnutí krásne číra ako sklo. Pracuje sa s ňou ľahko aj začiatočníkom.

Erik Overená recenzia

Vyskúšal som už viacero značiek, ale táto je zatiaľ najlepšia. Žiadne bublinky, všetko ostalo krásne priehľadné.

Jakub Overená recenzia

Skvelý materiál na výrobu šperkov. Balenie je dostatočne veľké na viacero pokusov.

Adam Overená recenzia

Dobre sa mieša a rýchlo tuhne.

Ondrej Overená recenzia

Kúpila som stredné balenie na zalievanie sušených kvetov. Výsledok je fakt profesionálny a lesklý.

Dávid Overená recenzia

Odporúčam každému, kto vyrába drobné darčeky. Táto živica dodá výrobku ten správny šmrnc.

Simon Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,66 € Jednotková cena 53,20 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné