Späť do obchodu GIOF65860000

GIOTTO Glossy lesklý ochranný transparentný lak 500 ml

Skladom
€13,99
€27,98 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GIOTTO Glossy je vodou riediteľný lesklý a priehľadný ochranný lak bez rozpúšťadiel, určený na finálnu úpravu umeleckých a kreatívnych diel. Po zaschnutí vytvára jednotnú ochrannú vrstvu, ktorá spevní povrch, zvýrazní sýtosť farieb leskom a chráni maľbu pred oderom a zašpinením. Vďaka zloženiu na vodnej báze sa s ním pracuje bez výrazného zápachu a dodáva sa v ergonomickej fľaši z bioplastu.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: GIOTTO
  • Typ laku: vodou riediteľný lesklý ochranný lak na vodnej báze
  • Objem: 500 ml
  • Vlastnosti: bez rozpúšťadiel, bez výrazného zápachu, transparentný lesklý finiš
  • Balenie: ergonomická fľaša z bioplastu (1 ks)
  • Hmotnosť: 0,58 kg

Použitie a aplikácia

Lak sa nanáša štetcom v tenkej rovnomernej vrstve na úplne zaschnutú maľbu, plagátové (temperové) farby alebo na zapečené modelovacie hmoty. V prípade potreby je možné po zaschnutí prvej vrstvy aplikovať ďalšiu. Náradie a štetce stačí po práci jednoducho umyť vodou, kým lak nezaschne.

Často kladené otázky

Na aké povrchy je lak GIOTTO Glossy vhodný? Vhodný je na úplne zaschnuté maľby, plagátové (temperové) farby a tiež na zapečené modelovacie hmoty.

Ako sa čistí použité náradie po lakovaní? Náradie stačí umyť čistou vodou ešte predtým, ako na ňom lak stihne uschnúť.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné