Späť do obchodu GIOF475100

Detská zástera na maľovanie s rukávmi GIOTTO be-bè (2–5 rokov)

Skladom
€16,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Detská zástera GIOTTO be-bè s rukávmi je ochranná pomôcka navrhnutá pre malých tvorcov vo veku od 2 do 5 rokov. Vyrobená je z nepremokavého a umývateľného materiálu, vďaka čomu chráni oblečenie aj predlaktia pred zašpinením bežnými i prstovými farbami. Ponúka praktické detaily ako nastaviteľný pásik, menovku na chrbte a predné vrecko, ktoré sa dá premeniť na tašku.

Kľúčové vlastnosti

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: be-bè
  • Vekové určenie: 2 až 5 rokov
  • Materiál: umývateľný a nepremokavý
  • Prispôsobenie veľkosti: nastaviteľný pásik
  • Praktické prvky: dlhé rukávy, miesto na meno na chrbte, predné vrecko premeniteľné na tašku
  • Obsah balenia: 1 ks
  • Hmotnosť: 0,095 kg

Použitie

Zástera je ideálna na domáce tvorenie aj do materskej školy. Spoľahlivo chráni odev pri maľovaní bežnými farbami aj pri kreatívnej práci s prstovými farbami.

Často kladené otázky

Pre aký vek je zástera určená? Zástera GIOTTO be-bè je navrhnutá pre deti vo veku od 2 do 5 rokov.

Dá sa zástera označiť menom dieťaťa? Áno, na chrbtovej časti zástery sa nachádza vyhradené miesto na zapísanie mena.

Na čo slúži predné vrecko? Predné vrecko slúži na odkladanie pomôcok a je možné ho jednoducho premeniť na tašku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné