Späť do obchodu GIOF479100

Kreatívna sada na tvorenie GIOTTO be-bè Little Creations 58 ks

Skladom
€34,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kreatívna sada GIOTTO be-bè Little Creations predstavuje kompletnú 58-dielnu výbavu na kreslenie a tvorenie pre najmenšie deti. V jednom balení poskytuje fixky, hrubé voskovky, lepidlo, šablóny aj farebný papier Canson, vďaka čomu zvládnu deti nakresliť, vyfarbiť a zlepiť celý obrázok. Všetky farby sú super zmývateľné z pokožky aj textílií a celá sada je dermatologicky testovaná.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: GIOTTO be-bè (Little Creations)
  • Počet dielov: 58 ks
  • Obsah balenia: 12 fixiek, 10 hrubých voskoviek, 1 tyčinkové lepidlo, 1 blok Canson A4 (30 farebných listov s nízkou gramážou), 5 šablón
  • Vlastnosti farieb: sýta stopa, super zmývateľné z rúk a textílií
  • Bezpečnosť: dermatologicky testované
  • Hmotnosť: 0,32 kg

Použitie a techniky

Sada je určená na rozvoj predstavivosti a jemnej motoriky doma aj v materskej škole. Deti môžu kombinovať kreslenie fixkami, vyfarbovanie väčších plôch voskovkami, obkresľovanie pravidelných tvarov pomocou šablón a strihanie či ohýbanie ľahkého farebného papiera, ktorý následne lepia tyčinkovým lepidlom.

Často kladené otázky

Dajú sa fixky a voskovky ľahko vyprať a umyť? Áno, fixky aj voskovky z tejto sady sú super zmývateľné z rúk a vyprateľné z textílií.

Pre koho je sada GIOTTO be-bè vhodná? Je prispôsobená pre najmenšie deti na domáce tvorenie aj pre aktivity v škôlke.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné