Späť do obchodu SCH50403040

Fixatív v spreji pre akvarelové farby Schmincke Aquarell 300ml

Skladom
(5)
€21,90
€73,00 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Sprej funguje výborne, akvarel sa nerozpíja a farby ostali po zafixovaní presne také živé, aké boli na papieri.

Tibor Overená recenzia

Som maximálne spokojný, tento fixatív vytvoril pekný ochranný film a kresba sa už neotiera o ruky.

Samuel Overená recenzia

Konečne som našla niečo, čo mi nezničí ťahy štetcom a navyše to po aplikácii skoro vôbec nezapácha.

Oliver Overená recenzia

Veľmi praktický pomocník pre každého študenta, ktorý potrebuje svoje práce bezpečne prenášať v doskách.

Viktor Overená recenzia

Dobrý pomer ceny a kvality, sprej nanáša rovnomernú vrstvu a rýchlo zasychá.

Patrik Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,66 € Jednotková cena 53,20 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,49 € Jednotková cena 54,90 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné