Späť do obchodu JOV735

Farebné ceruzky JOVI Maxi trojhranné box / 120 ks 12 farieb

€72,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Farebné ceruzky JOVI Maxi v praktickom veľkom boxe obsahujú 120 kusov drevených farbičiek v 12 živých farbách, navrhnutých špeciálne pre deti a školské aktivity. Vďaka hrubej 5 mm tuhe a trojhrannému ergonomickému tvaru pomáhajú najmenším tvorcom od 3 rokov so správnym úchopom pri kreslení a vymaľovávaní. Extra mäkké drevo zaručuje ľahké strúhanie a odolná tuha sa pri prípadnom zlomení netriešti.

Parametre produktu:

  • Značka: JOVI
  • Produktový rad: Maxi
  • Typ: klasické farebné ceruzky
  • Tvar: trojhranný ergonomický
  • Priemer tuhy: 5 mm
  • Počet kusov v balení: 120 ks
  • Počet farieb: 12 farieb
  • Materiál: extra mäkké drevo
  • Bezpečnosť: spĺňa normy EN 71, vhodné od 3 rokov
  • Hmotnosť: 1,9 kg

Použitie a techniky:

Tieto farbičky sú určené na suché kreslenie a vyfarbovanie na papier a kartón. Živé farby sa dajú navzájom miešať a vrstviť, čo deťom umožňuje objavovať nové odtiene pri každodennom tvorení doma, v škôlke alebo v škole.

Často kladené otázky:

Sú ceruzky vhodné pre malé deti? Áno, farbičky sú vhodné pre deti od 3 rokov, majú ergonomický trojhranný tvar pre správny úchop a spĺňajú európsku bezpečnostnú normu EN 71.

Ako sa ceruzky správajú pri strúhaní a páde? Telo ceruzky je vyrobené z extra mäkkého dreva pre jednoduché strúhanie a tuha s priemerom 5 mm je odolná a pri zlomení sa netriešti.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné