Späť do obchodu PNTTEXT-MAT-20ml_1924

Farba na textil PENTART - 20 ml


Vybrať variant
€1,64
€82,00 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Vyberte si zo širokej škály odtieňov a oživte svoje textilné kúsky s farbou na textil PENTART vo veľkosti 20 ml. Táto vysoko kvalitná farba vám umožní vyjadriť vašu kreativitu a vytvoriť jedinečné dizajny na odevoch, vankúšoch, taškách a ďalších textilných materiáloch. S jej vynikajúcou priľnavosťou a odolnosťou voči praniu si môžete byť istí, že vaše dielo bude dlho krášliť. Nechajte sa inšpirovať a dajte svojim textilným projektom nový život s farbou na textil PENTART.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks

Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks


0,10 €
My Home
Farba na textil Pentart 50 ml

Farba na textil Pentart 50 ml


3,65 € Jednotková cena 73,00 €/l
Pentart
Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks

Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks


0,65 €
DP Craft
Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg

Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg


Cena po zľave  9,19 € Normálna cena  10,29 € Jednotková cena 6,13 €/kg
PEBEO
(5)

Posledné Videné