Farba na textil NERCHAU 250 ml

Skladom
€10,29
€41,16 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Farba na textil NERCHAU je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú tvoriť trvácne maľby na látkach. Po nanesení na textil a dôkladnom zaschnutí ju stačí zafixovať zažehlením z rubovej strany.

Vďaka správnej fixácii zažehlením sa farba spojí s vláknom a spoľahlivo odoláva praniu, takže vaše výtvory zostanú stále krásne.

  • Objem balenia: 250 ml
  • Fixácia: zažehlením z rubu po zaschnutí
  • Vlastnosti: odolná voči praniu
  • Balenie: 1 ks
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit


7,25 € Jednotková cena 24,17 €/l
Kompozit
(2)
Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml

Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml


7,29 € Jednotková cena 24,30 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


5,99 € Jednotková cena 11,98 €/l
Kompozit
(2)
Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


13,59 € Jednotková cena 27,18 €/l
Kompozit
(2)
Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit

Posledné Videné