Farba na sviečky 5 g


Vybrať variant
€6,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vytvorte si originálne sviečky presne podľa svojho štýlu s farbením na sviečky – farba vo forme praktických vločiek. Tento pigment na sviečky je ideálny na farbenie sójového vosku, parafínu aj ďalších druhov sviečkového vosku. Jednoducho vosk rozpustite, pridajte vločky farby a miešajte, kým sa úplne nerozpustia. Dávkovanie je flexibilné – pre jemný odtieň použite 0,1–0,2 % pigmentu (t. j. 1–2 g na 1 kg vosku), pre sýtejší odtieň môžete množstvo mierne zvýšiť. Farba sa správa inak v závislosti od použitého vosku – v rastlinnom vosku vytvorí pastelový efekt, zatiaľ čo v parafíne bude farba čistejšia a intenzívnejšia. Táto univerzálna farba na sviečky sa skvele hodí pre minimalistický aj naturálny vzhľad, ideálna na liatie bublinkových, rustikálnych či dizajnových sviečok. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých výrobcov sviečok.

Parametre produktu:

  • Candle dye – farba na sviečky
  • Produkt: pigment vo vločkách, vhodný na sójový vosk, parafín, rastlinný vosk
  • Dostupné odtiene: krémová, žltá, tmavočervená, svetloružová, ružová, svetlomodrá, zelená, béžová, svetlosivá
  • Balenie: 5 g
  • Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 g na 1 kg vosku
  • Použitie: farbenie vosku, výroba sviečok rôznych tvarov a efektov
  • Balenie: 1 ks

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné