Farba do mydlovej hmoty Colorant 10 ml


Vybrať variant
€1,30
€130,00 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Dodaj svojim ručne vyrábaným sviečkam či mydlám nový rozmer pomocou kvalitnej tekutej farby na sviečky a mydlá. Tento koncentrát s objemom 10 ml je ideálny na zafarbenie rôznych typov roztopenej hmoty – stačí pár kvapiek na vytvorenie intenzívneho a rovnomerného odtieňa. Vďaka praktickému kvapkátku dokážeš ľahko kontrolovať sýtosť farby podľa svojich predstáv. Farby sú navrhnuté tak, aby sa dobre miešali s voskom aj mydlovou hmotou bez zrazenia či usadzovania pigmentu, a ponúkajú širokú škálu atraktívnych odtieňov – od jemných pastelových po výrazné, sýte farby. Skvelé na tvorbu viacfarebných vrstvených efektov aj decentného tónovania. Tieto farby sú určené predovšetkým pre hobby tvorcov, kreatívne dielne a všetkých, ktorí sa venujú výrobe handmade sviečok a mydiel s vlastným štýlom. Ideálne aj ako kreatívny darček.

Parametre produktu:

  • Farba do mydlovej hmoty Colorant
  • Objem: 10 ml koncentrátnej farby
  • Určenie: pre výrobu sviečok a mydiel
  • Konzistencia: tekutá, dobre miešateľná
  • Aplikácia: miešanie do roztopenej hmoty
  • Dávkovanie: praktické kvapkátko

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné