Späť do obchodu PNT25333

Drevené podložky pod poháre Pentart okrúhle 10 x 0,5 cm - 6 ks

Skladom
€3,49
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Drevené podložky pod poháre od značky Pentart sú praktickým polotovarom z dreva vhodným na kreatívne dotvorenie i priame použitie v kuchyni a domácnosti. Sada obsahuje 6 kusov okrúhlych podložiek s priemerom 10 cm a hrúbkou 0,5 cm. Predstavujú ideálny základ pre tvorcov a umelcov, ktorí hľadajú funkčné drevené predmety.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION
  • Kategória: Drevené predmety / Kuchynské potreby
  • Tvar: okrúhly
  • Rozmery: 10 x 0,5 cm
  • Počet kusov v balení: 6 ks
  • Množstvo balenia: 1 balenie

Často kladené otázky

Koľko podložiek sa nachádza v jednom balení? V balení sa nachádza presne 6 kusov okrúhlych podložiek.

Aké majú podložky rozmery? Každá podložka má priemer 10 cm a hrúbku 0,5 cm.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné