Drevená krabička Pentart, 21 x 11 x 9 cm

€13,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Drevená krabička Pentart s rozmermi 21 x 11 x 9 cm predstavuje praktický drevený polotovar vhodný pre všetkých kreatívcov a umelcov. Tento produkt z kolekcie PENTA COLLECTION slúži ako skvelý základ na ďalšie dotvorenie a ukladanie drobností. V balení sa nachádza 1 kus drevenej krabičky pripravenej na vaše nápady.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION
  • Materiál: drevo
  • Rozmery: 21 x 11 x 9 cm
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Aké sú presné rozmery tejto drevenej krabičky? Krabička má rozmery 21 x 11 x 9 cm.

Koľko kusov krabičiek obsahuje balenie? Balenie obsahuje 1 ks drevenej krabičky.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné