Späť do obchodu PNT4521_45215

Drevená krabička na karty Pentart 11 x 2,5 cm


Vybrať variant
€9,19
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Drevená krabička Pentart s rozmermi 11 x 2,5 cm slúži na prehľadné odkladanie kariet alebo vizitiek. Tento drevený polotovar z kolekcie PENTA COLLECTION predstavuje praktický doplnok na pracovný stôl aj základ pre ďalšie kreatívne dotvorenie.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION
  • Rozmery: 11 x 2,5 cm
  • Balenie: 1 ks (jednotlivý kus)
  • Hmotnosť: 0,06 kg
  • Určenie: odkladanie kariet a vizitiek

Často kladené otázky

Aké sú rozmery tejto krabičky? Drevená krabička má rozmery 11 x 2,5 cm.

Na čo je krabička určená? Slúži na odkladanie kariet alebo vizitiek.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné