Späť do obchodu DLRD482254600

Skicár Daler-Rowney Simply mikroperforovaný A6, 100 g, 54 listov

Skladom
€3,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Skicár Daler-Rowney Simply je spoľahlivým spoločníkom pre študentov a hobby umelcov na kreslenie v ateliéri, v škole aj na cestách. Špirálová väzba umožňuje plné otvorenie bloku naplocho, čo uľahčuje skicovanie i listovanie stránkami. Papier má jemnú textúru, ktorá poskytuje výbornú priľnavosť pre suché médiá, a jeho povrch spoľahlivo znesie aj opakované gumovanie.

Vďaka praktickej mikroperforácii pri každom liste môžete svoje hotové práce vytrhnúť čisto, rovno a bez rozstrapkaných okrajov, takže sa dajú ľahko založiť alebo zarámovať. Skicár je ideálny na kresbu ceruzkou, uhľom i fixkami.

  • Gramáž papiera: 100 g/m²
  • Počet listov: 54 listov
  • Formát: A6
  • Väzba: špirálová, otvára sa naplocho
  • Vlastnosti: mikroperforácia pre rovné vytrhnutie listov, jemná textúra, odolnosť voči gumovaniu
  • Vhodné médiá: suché médiá, ceruzka, uhoľ, fixky
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné