Späť do obchodu JOV1608P

Detské fixky JOVI tenké vyprateľné pastelové 3 mm / sada 8 ks

Skladom
€2,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Detské fixky JOVI v pastelových odtieňoch sú tenké popisovače navrhnuté špeciálne pre deti a ich prvé kreatívne tvorenie na papieri a kartóne. Vyznačujú sa odolným vláknitým hrotom so šírkou 3 mm a atramentom na báze potravinárskych farbív, ktorý je ľahko umývateľný vodou. Vďaka špeciálnemu zloženiu vydržia fixky bez uzáveru nevyschnuté až 96 hodín a spĺňajú európske bezpečnostné normy EN 71.

Parametre produktu

  • Značka: JOVI
  • Typ produktu: detské vyprateľné fixky
  • Farebnosť: pastelová, viacfarebná
  • Počet kusov v balení: sada 8 ks
  • Šírka hrotu: 3 mm
  • Typ hrotu: vláknitý hrot
  • Vlastnosti atramentu: na báze potravinárskych farbív, umývateľný vodou, odolný voči zaschnutiu až 96 h bez uzáveru
  • Vhodný podklad: papier, kartón
  • Bezpečnostné normy: EN 71 a medzinárodné normy
  • Určenie: pre deti, školské a kreatívne aktivity

Použitie

Fixky sú prispôsobené do detskej ruky a hodia sa na kreslenie, vyfarbovanie a školské projekty na papieri alebo kartóne.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné