Späť do obchodu JOVKW1608P

Detské fixky JOVI Kawaii / sada 8 ks - 3 mm

Skladom
€2,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Detské fixky JOVI Kawaii sú tenké vyprateľné popisovače s odolným vláknitým hrotom a sýtymi farbami, špeciálne prispôsobené pre ruky najmenších tvorcov. Obsahujú bezpečný atrament na báze potravinárskych farbív, ktorý je ľahko umývateľný vodou a vyprateľný. Vďaka špeciálnemu zloženiu vydržia bez zaschnutia až 96 hodín aj po ponechaní bez uzáveru.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: JOVI
  • Séria: Kawaii
  • Balenie: sada 8 ks
  • Farebnosť: viacfarebná
  • Hrúbka hrotu: 3 mm
  • Typ hrotu: vláknitý hrot
  • Typ atramentu: na báze potravinárskych farbív, umývateľný
  • Odolnosť: až 96 hodín bez uzáveru proti vysychaniu
  • Vhodný podklad: papier a kartón
  • Bezpečnosť: spĺňa európske normy EN 71
  • Určenie: pre deti a školské aktivity

Využitie

Fixky sú určené na kreslenie a kreatívne tvorenie na papier či kartón. Vďaka prispôsobenému tvaru a bezpečnostným certifikátom sú ideálne pre deti do školy aj na domáce voľnočasové aktivity.

Často kladené otázky

Čo sa stane, ak dieťa nechá fixku otvorenú? Fixky JOVI Kawaii vďaka špeciálnej technológii atramentu vydržia bez uzáveru až 96 hodín bez toho, aby zaschli.

Sú tieto fixky bezpečné a umývateľné? Áno, atrament je vyrobený na báze potravinárskych farbív, spĺňa normy EN 71 a je ľahko umývateľný vodou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné