Späť do obchodu MYHTSERV_turtle

Dekupážne servítky s motívom morských živočíchov


Vybrať variant
€0,25
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Dekupážne servítky s motívom morských živočíchov sú dvojvrstvové papierové servítky s jemnou modrou potlačou na bielom podklade, určené pre kreatívnych tvorcov a milovníkov servítkovej techniky. Ponúkajú možnosť výberu jednotlivých kusov s konkrétnym motívom alebo kompletnej sady všetkých štyroch dizajnov. Vrchná potlačená vrstva sa ľahko oddeľuje, čo uľahčuje aplikáciu pri zdobení rôznych predmetov.

Parametre produktu

  • Materiál: papier
  • Konštrukcia: dvojvrstvová (2-ply)
  • Farba: modrá potlač na bielom podklade
  • Motívy: morská korytnačka, chobotnica, krab, morský koník
  • Dostupné varianty: jednotlivé kusy (1 ks podľa výberu) alebo sada 4 ks (všetky motívy)
  • Technika: dekupáž, scrapbooking, mixed media

Využitie a techniky

Servítky sú vhodné na servítkovú techniku (dekupáž), scrapbooking, mixed media projekty aj ako dekorácia na slávnostné stolovanie. Možno ich aplikovať na drevo, sklo, keramiku, MDF a maliarske plátno.

Často kladené otázky

Na aké povrchy sa dajú servítky použiť? Sú vhodné na dekorovanie dreva, skla, keramiky, MDF dosiek aj maliarskeho plátna.

Ako sa servítky predávajú? Môžete si vybrať jednotlivé kusy s konkrétnym motívom (korytnačka, chobotnica, krab, morský koník) alebo sadu všetkých 4 motívov.

Ako sa servítka pripravuje na dekupáž? Vrchná potlačená vrstva servítky sa pred aplikáciou lepidla ľahko oddelí od spodnej vrstvy.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné