Späť do obchodu DRWDA0851000000C

Samotvrdnúca modelovacia hmota DARWI Kids 1000 g biela

Skladom
€5,19
€5,19 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DARWI Kids samotvrdnúca modelovacia hmota ponúka jemnú a mäkšiu receptúru na vodnej báze, ktorá je navrhnutá špeciálne pre deti v materských školách, školách či na krúžkoch. Hmota je bez zápachu, nelepí sa na ruky, nefarbí prsty a vďaka nízkemu odporu pri hnetení sa skvele hodí aj na nácvik jemnej motoriky či rehabilitáciu rúk. Jednotlivé diely spojíte jednoduchým pritlačením a spracovať ju môžete ručne, valčekom, vykrajovačkami alebo textúrovacími podložkami.

Hmota tvrdne na vzduchu pri izbovej teplote približne 24 hodín na 1 cm hrúbky bez potreby vypaľovania v peci. Pri schnutí sa nezmršťuje a zachováva si pôvodný tvar aj rozmery. Po úplnom vytvrdnutí je výrobok pevný, odolný a pripravený na maľovanie temperovými či akrylovými farbami a následné lakovanie. Zvyšnú načatú hmotu stačí zabaliť do vlhkej utierky a uzavrieť do vzduchotesného vrecka.

  • Hmotnosť: 1000 g (1 kg)
  • Farba: biela
  • Vlastnosti: mäkká, na vodnej báze, bez zápachu, nelepí a nefarbí
  • Tvrdnutie: na vzduchu (cca 24 hodín na 1 cm hrúbky), bez vypaľovania
  • Povrchová úprava po vyschnutí: vhodná na maľovanie akrylom a temperou, prelakovateľná
  • Bezpečnosť: spĺňa európske normy pre hračky
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné