Späť do obchodu DRWDA0820500000C

DARWI betónová samotvrdnúca hmota 500 g

Skladom
€3,89
€7,78 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DARWI betónová samotvrdnúca hmota je modelovacia pasta, ktorá po zaschnutí verne napodobňuje prírodný liaty betón so sivým, matným povrchom a jemnou zrnitosťou. Pracuje sa s ňou jednoducho rukami alebo nástrojmi ako s bežnou samotvrdnúcou hmotou, pričom tvrdne voľne na vzduchu bez potreby vypaľovania v peci. Je skvelou voľbou na tvorbu originálnych dekorácií, váz, sôch, geotopov či architektonických makiet.

Po úplnom vyschnutí je hmota pevná a odolná. Môžete ju brúsiť na dosiahnutie hladšieho povrchu, vŕtať, maľovať akrylovými farbami alebo patinovať metalickými práškami. Na ochranu diela a zvýraznenie textúry je vhodné použiť impregnačný lak. Schnutie neurýchľujte teplom, aby ste predišli praskaniu, a otvorené balenie uchovávajte zabalené vo vlhkej špongii v plastovom vrecku v chladničke.

  • Efekt: sivý, matný finiš s jemnou zrnitosťou pripomínajúci liaty betón
  • Použitie: dekorácie, vázy, sochy a architektonické makety
  • Vlastnosti: tvrdnutie na vzduchu, brúsiteľná, vŕtateľná a maľovateľná
  • Hmotnosť: 500 g (hermeticky uzatvorené balenie)
  • Krajina pôvodu: Belgicko
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné