Späť do obchodu DLRD434130500

DALER ROWNEY Red & Yellow skicár A5 150 g/m² 25 listov lepený

Skladom
€6,89
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kresliaci blok DALER ROWNEY Red & Yellow obsahuje prirodzene biely cartridge papier s hladkým až jemne textúrovaným povrchom. Poskytuje výbornú priľnavosť pre grafit, uhlík aj pastel a bez problémov zvláda aj presné linky perom, tušom či technickými perami. Vďaka vyššej gramáži 150 g/m² povrch znesie intenzívnejšiu prácu, opakované gumovanie aj korekcie bez nežiaduceho žmolkovania.

Tento overený študentský papier je vyrobený bez optických zjasňovačov, je acid-free a disponuje certifikáciou FSC, čo zaručuje stálosť vašich diel v čase. Blok obsahuje 25 lepených listov, ktoré sa v prípade potreby dajú jednoducho a čisto oddeliť.

  • Formát: A5
  • Gramáž papiera: 150 g/m²
  • Počet listov: 25 (lepená väzba)
  • Vlastnosti papiera: prirodzene biely cartridge papier, bez optických zjasňovačov, bez kyselín (acid-free), FSC certifikát
  • Vhodné médiá: grafit, uhlík, pastel, pero, tuš a technické perá
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné