Späť do obchodu DLRD434130300

DALER ROWNEY Red & Yellow skicár A3 150 g 25 listov lepený

Skladom
€12,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kresliaci blok DALER ROWNEY Red & Yellow obsahuje biely cartridge papier s gramážou 150 g/m², ktorý ponúka hladký až jemne textúrovaný povrch. Poskytuje spoľahlivú priľnavosť pre grafit, uhol aj pastel a výborne sa hodí na štúdium techník, cvičenia i hotové diela v školách či domácom ateliéri. Vďaka vyššej gramáži a pevnosti znesie opakované gumovanie a úpravy bez nežiaduceho žmolkovania.

Okrem suchých médií na tieňovanie a tonálnu kresbu si papier bez problémov poradí aj s perom, tušom a technickými perami. Papier je prirodzene biely, vyrobený bez optických zjasňovačov, je bez obsahu kyselín (acid-free) a pýši sa certifikáciou FSC, čo zaručuje stálosť vašich prác v čase. Jednotlivé listy formátu A3 sa z lepeného bloku dajú jednoducho a čisto oddeliť.

  • Formát a počet listov: A3, 25 listov
  • Gramáž: 150 g/m²
  • Typ väzby: lepený blok s jednoduchým oddelením listov
  • Vlastnosti papiera: prirodzene biely cartridge papier, bez obsahu kyselín, bez optických zjasňovačov, certifikát FSC
  • Vhodné médiá: grafit, uhol, pastel, pero, tuš a technické perá
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné