Späť do obchodu DLRD28306700_2

Olejový štetec DALER ROWNEY Georgian Kolinsky, sobolí vlas, dlhá rúčka, filbert


Vybrať variant
€10,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DALER ROWNEY Georgian Kolinsky filbert je olejový štetec z pravého Kolinsky sobolieho vlasu s dlhou rúčkou, určený pre náročných študentov aj profesionálnych umelcov. Vyniká mimoriadne citlivou odozvou na tlak, drží presný hrot a plynulo uvoľňuje hustejšiu olejovú farbu, vďaka čomu umožňuje jemné prechody a precízny detail, ktorý bežná štetina nedosiahne.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: DALER ROWNEY
  • Rad: Georgian Kolinsky
  • Typ vlasu: Pravý Kolinsky sobolí vlas
  • Tvar štetca: Filbert (mačací jazýček)
  • Rúčka: Dlhá čierna rúčka s čiernou kovovou objímkou (ferulou)
  • Rozmery: 7 × 8 × 287 mm
  • Hmotnosť: 0,01 kg
  • Krajina pôvodu: Dominikánska republika
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie a techniky

Štetec je ideálny na olejomaľbu, najmä pre portrétnu tvorbu, lazúry a jemné dokončovacie práce vyžadujúce mäkkú a citlivú stopu, pričom dlhá rúčka poskytuje pohodlný odstup od plátna a lepší nadhľad nad kompozíciou.

Často kladené otázky

Ako sa štetec Georgian Kolinsky správne čistí? Po práci zotrite zvyšky farby handričkou, štetec vymyte v rozpúšťadle (white spirit) a následne dočistite mydlovou vodou.

Ako udržať tvar a pružnosť sobolieho vlasu? Po umytí jemne vytvarujte vlas do hrotu, sušte ho naležato alebo vlasom nadol a občas ho ošetrite jemným mydlom na štetce.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné