Späť do obchodu DLRD603201_032

DALER ROWNEY FW perleťový akrylový atrament 29,5 ml

Skladom

Vybrať variant
€8,19
€277,63 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DALER ROWNEY FW perleťový akrylový atrament je profesionálny pigmentový tuš na vodnej báze s akrylovým spojivom, určený pre umelcov, ilustrátorov a kaligrafov. Po zaschnutí vytvára permanentný, vodoodolný farebný film s vysokou sýtosťou a dlhodobou svetlostálosťou. Vďaka fľaštičke s integrovaným kvapkadlom umožňuje pohodlné nanášanie priamo na podklad alebo presné dávkovanie na paletu.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: DALER ROWNEY
  • Typ: pigmentový akrylový atrament (tuš) na vodnej báze
  • Objem: 29,5 ml
  • Balenie: sklenená fľaštička s kvapkadlom
  • Svetlostálosť: vysoká (3–4 hviezdičky pri väčšine odtieňov)
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia (výroba od roku 1783)

Použitie a techniky

Atrament je vhodný na nanášanie štetcom, airbrushom, redisovým perom, kaligrafickou násadkou, technickým perom aj plniteľným FW mixmedia markerom. Po zriedení vodou vytvára lazúry s akvarelovým charakterom, ktoré sa po zaschnutí nerozpíjajú ďalšími vrstvami. Okrem papiera ho možno aplikovať na sklo, kožu, keramiku, drevo a murované povrchy. Nie je vhodný do klasických plniacich pier, pretože akrylové spojivo by ich upchalo.

Často kladené otázky

Môže sa tento atrament používať v plniacich perách? Nie, kvôli obsahu akrylového spojiva nie je vhodný do klasických plniacich pier, pretože by ich zalepil.

Je možné maľbu vrstviť bez rozmazania spodnej vrstvy? Áno, po zaschnutí je atrament vodoodolný, takže ďalšie vrstvy farby nerozpíjajú predchádzajúci náter.

Na aké povrchy okrem papiera atrament priľne? Dobre drží na skle, koži, keramike, dreve aj na murovaných podkladoch.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné