Späť do obchodu DLRD128500013

DALER ROWNEY D&R Artist čierny šeps 500 ml

Skladom
€15,13
€30,26 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DALER ROWNEY D&R Artist čierny šeps je kvalitný podkladový náter určený pre umelcov aj študentov, ktorí si pripravujú vlastné maliarske podklady. Vytvára jemne savý, pružný a priľnavý povrch na plátne, dreve či papieri, čím zlepšuje krytie a celkovú životnosť maľby. Vďaka čiernemu odtieňu získate výrazný tmavý základ pre akrylové aj olejové farby.

Hustú konzistenciu môžete podľa potreby riediť vodou. Šeps sa nanáša štetcom alebo valčekom v jednej či viacerých tenkých vrstvách, pričom každú vrstvu nechajte pred ďalšou dôkladne zaschnúť. Pre dokonale hladký povrch možno zaschnutý náter jemne prebrúsiť. Náradie stačí ihneď po práci umyť čistou vodou.

  • Objem: 500 ml
  • Farba: čierna (pre výrazný tmavý podklad)
  • Vhodné pre: akrylové a olejové farby
  • Použitie na: plátno, drevo, papier
  • Vlastnosti: jemne savý, pružný, riediteľný vodou
  • Pôvod: tradičná výroba umeleckých potrieb v Anglicku od roku 1783
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné