Späť do obchodu DLRD808050010

Kresliace uhlíky DALER ROWNEY rôznych veľkostí 2-10 mm - 10 ks

€5,20
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kresliace uhlíky DALER ROWNEY v rôznych veľkostiach sú suché umelecké pomôcky určené na skicovanie, tieňovanie a kresbu štúdií. Vyznačujú sa mäkkou, sýtou stopou, ktorú možno ľahko rozotierať do jemných tónov a prechodov alebo zosvetľovať pomocou gumy. Sada 10 kusov s hrúbkami 2 až 10 mm predstavuje úsporné a praktické riešenie pre začínajúcich aj pokročilých umelcov.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: DALER ROWNEY
  • Obsah balenia: 10 ks uhlíkov
  • Hrúbka: 2 – 10 mm (rôzne veľkosti pre línie aj plošné tieňovanie)
  • Typ média: Suché kresliace uhlíky
  • Hmotnosť balenia: 0,045 kg

Použitie a odporúčania

Uhlíky sú ideálne na jemnú líniovú kresbu aj široké plošné tieňovanie. Po dokončení práce odporúčame hotovú kresbu ošetriť fixatívom, aby sa zabránilo jej ďalšiemu rozmazaniu.

Často kladené otázky

Dá sa stopa uhlíka opravovať alebo zosvetľovať? Áno, stopa sa ľahko rozotiera do plynulých prechodov a je možné ju zosvetliť gumou.

Je potrebné hotovú kresbu zafixovať? Áno, hotovú kresbu odporúčame zafixovať fixatívom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné