Späť do obchodu CRLE23052

Creall súprava transparentných farieb Trans, 6 × 500 ml

€56,90
€18,97 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Creall súprava transparentných farieb Trans obsahuje 6 balení po 500 ml v živých odtieňoch s hodvábnym efektom. Tieto farby nestekajú ani na vertikálnom povrchu, dajú sa vzájomne miešať a sú ideálne na bežné kreatívne aktivity, do škôl či výtvarných krúžkov.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: Creall
  • Rad: Trans
  • Objem balenia: 6 × 500 ml
  • Farby: mix farieb
  • Efekt: transparentný s hodvábnym efektom
  • Hmotnosť: 3,417 kg
  • Balenie: obal s praktickým viečkom proti vysychaniu

Použitie a techniky

Farby sú vhodné na sklo, plast, papier alebo kartón, ako aj na techniku zdobenia s balónikmi. Z hladkých povrchov sú ľahko odstrániteľné a z textílií sú prateľné na 40 °C (v prípade znečistenia prepláchnite vo vode a použite odstraňovač škvŕn).

Časté otázky

Nesteká farba pri práci na zvislých plochách? Farba po aplikácii nesteká, vďaka čomu je vhodná aj na vertikálny povrch.

Ako postupovať pri zašpinení oblečenia? Farby sú prateľné na 40 °C; pri znečistení textíliu prepláchnite vo vode a aplikujte odstraňovač škvŕn.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné