Späť do obchodu CRLE259_E25946

Creall modelovacia hmota Ultra soft, 5 g, téglik, mix farieb


Vybrať variant
€45,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Modelovacia hmota Creall Ultra soft je extrémne jemná a ľahko tvarovateľná hmota určená na podporu motorického vývoja najmenších detí. Vyniká tým, že nikdy nevysychá a ponúka jasné, živé farby, ktoré zaujmú začínajúcich objaviteľov. Dodáva sa v praktickom uzatvárateľnom tégliku, ktorý slúži na jej opätovné bezpečné uschovanie.

Parametre produktu

  • Značka: Creall
  • Produktový rad: Ultra soft
  • Typ balenia: Uzatvárateľný téglik
  • Farebnosť: Mix farieb
  • Hmotnosť balenia: 1,255 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie a vlastnosti

Hmota je vhodná najmä pre najmenšie deti a začínajúcich objaviteľov na rozvoj jemnej motoriky vďaka svojej mimoriadnej mäkkosti a ľahkej tvarovateľnosti.

Často kladené otázky

Vysychá hmota Creall Ultra soft na vzduchu? Hmota nikdy nevysychá, takže je pripravená na opakované tvorenie.

Ako sa hmota po tvorení skladuje? Na opätovné uschovanie slúži praktický uzatvárateľný téglik.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné