Späť do obchodu CRLE0325_E03252

Creall modelovací piesok it! prírodný - 3,73 kg


Vybrať variant
€64,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Creall modelovací piesok it! v prírodnom odtieni je ľahko tvarovateľná hmota príjemná na dotyk, určená na rozvoj fantázie a schopností detí. Vďaka svojej špeciálnej konzistencii umožňuje stavanie pevných a stabilných výtvorov, pričom nikdy nevysychá a je opakovane použiteľný.

Parametre produktu

  • Značka: Creall
  • Typ produktu: modelovací piesok
  • Farebný odtieň: prírodný
  • Hmotnosť balenia: 3,731 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a starostlivosť

Piesok je ideálny na tvorenie a rozvíjanie detských zručností. Vyhnite sa kontaktu s vodou a nemiešajte ho s inými typmi piesku.

Často kladené otázky

Vysychá modelovací piesok Creall it!? Nie, piesok nikdy nevysychá a môžete ho používať opakovane.

Môže sa tento piesok miešať s vodou alebo iným pieskom? Nie, je potrebné vyhnúť sa kontaktu s vodou a nemiešať ho s inými typmi piesku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné