Späť do obchodu CRLE23498

Creall médium Pearl Mix, perleťové, 500 ml

€8,29
€16,58 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Creall médium Pearl Mix je špeciálna emulzia určená na zmiešanie s bežnými temperovými farbami Creall, ktorým dodáva očarujúci perleťový efekt. Pri použití zachováva pôvodnú sýtosť farieb a umožňuje umelcom i deťom jednoducho obohatiť ich maľbu. Aplikácia perlete priamo na tmavú plochu navyše výrazne zvyšuje celkový estetický dojem diela.

Parametre produktu

  • Značka: Creall
  • Názov produktu: médium Pearl Mix
  • Efekt: perleťový
  • Objem: 500 ml
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie

Médium sa mieša s bežnými temperovými farbami značky Creall alebo sa nanáša priamo na tmavý podklad pre dosiahnutie výrazného estetického efektu.

Časté otázky

Zmení médium sýtosť pôvodnej temperovej farby? Nie, sýtosť farby zostáva pri použití média zachovaná.

Ako dosiahnuť najvýraznejší estetický dojem? Najlepší efekt dosiahnete aplikáciou perlete priamo na tmavú plochu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné