Späť do obchodu CLRR55796PTR

Colorino trojhranné pastelky z čierneho dreva so strúhadlom - 12 farieb

€4,59
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Colorino trojhranné pastelky predstavujú súpravu 12 farieb vyrobených z elegantného čierneho dreva s farebnými lakovanými koncovkami. Sú určené na kreslenie a vyfarbovanie, pričom balenie obsahuje aj praktické strúhadlo a špeciálnu obojstrannú pastelku v zlatej a striebornej farbe.

Parametre produktu

  • Značka: Colorino
  • Tvar: trojhranné
  • Materiál: čierne drevo
  • Počet farieb: 12 farieb (vrátane obojstrannej zlatej a striebornej)
  • Súčasť balenia: strúhadlo, obojstranná zlatá a strieborná pastelka
  • Hmotnosť: 0,088 kg
  • Balenie: 1 ks

Často kladené otázky

Obsahuje balenie aj metalické odtiene? Áno, súprava je doplnená o obojstrannú pastelku zlatej a striebornej farby.

Je súčasťou balenia aj strúhadlo? Áno, súprava obsahuje vlastné strúhadlo.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné