Späť do obchodu CLRR77983PTR

Colorino poznámkový zošit Stitch 3, A5, 32 listov, linajkový

€2,19
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Colorino poznámkový zošit Stitch 3 je linajkový zošit formátu A5 s 32 listami, určený na písanie poznámok do školy aj na doma. Vyznačuje sa farebnou a pevnou kartónovou obálkou s veselým motívom Stitcha, ktorá spoľahlivo chráni vnútorné strany. Predstavuje praktického pomocníka pre každého, kto hľadá kvalitný linajkový zápisník.

Parametre produktu:

  • Značka: Colorino
  • Motív: Stitch (1 motív)
  • Formát: A5
  • Počet listov: 32 listov
  • Typ linajkovania: Linajkový
  • Materiál obálky: Pevný kartón
  • Hmotnosť: 0,106 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Aký typ papiera a linajkovania má tento zošit? Zošit má 32 linajkových listov vo formáte A5.

Z akého materiálu je vyrobená obálka? Obálka je vyrobená z pevného a farebného kartónu s motívom Stitcha.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné