Späť do obchodu CLRRF076031

Colorino rozkladací peračník Clipper Kuromi, bez vybavenia

€18,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Colorino rozkladací peračník Clipper s motívom Kuromi je praktické puzdro na písacie potreby a školské doplnky, určené pre prehľadnú organizáciu pomôcok. Ponúka vnútorné priehradky a dve postranné chlopne s transparentným vreckom, ktoré spoľahlivo chráni uložený obsah. Peračník sa uzatvára odolným kovovým zipsom s kontrastným lemovaním a dodáva sa bez vybavenia.

Parametre produktu

  • Značka: Colorino
  • Model / edícia: Clipper, Kuromi
  • Materiál: PES (polyester)
  • Hmotnosť: 0,198 kg
  • Vybavenie: bez vybavenia
  • Balenie: 1 ks

Často kladené otázky

Obsahuje peračník písacie potreby? Nie, peračník sa dodáva prázdny, bez vybavenia.

Akým spôsobom sú chránené pomôcky vo vnútri? Dve postranné chlopne sú vybavené transparentným vreckom, ktoré chráni obsah peračníka.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné