Späť do obchodu CLRRF062885

Colorino peračník Campus Stitch Pastel, bez vybavenia, PES

€16,79
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Colorino peračník Campus v dizajne Stitch Pastel je voľný peračník určený na prehľadné uloženie písacích a kreatívnych potrieb. Disponuje integrovanou chlopňou s gumičkami na perá či ceruzky a priestranným vnútrom na ďalšie drobnosti. Tento model z polyesteru sa dodáva bez vnútorného vybavenia.

Parametre produktu

  • Značka: Colorino
  • Model: Campus, Stitch Pastel
  • Materiál: PES (polyester)
  • Vybavenie: bez vybavenia
  • Hmotnosť: 0,188 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie

Vnútorný voľný priestor umožňuje mať pohromade písacie potreby aj drobnosti na kreatívnu činnosť, ktoré sa bežne do klasického peračníka nezmestia.

Často kladené otázky

Obsahuje peračník písacie potreby? Nie, peračník sa dodáva bez vybavenia.

Ako je riešené vnútorné usporiadanie? Peračník má integrovanú chlopňu s gumičkami na písacie potreby a voľný vnútorný priestor na drobnosti.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné